Hakkımızda

Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık


Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık, nitelikli konut/ofis projelerini gerçekleştiren Tahincioğlu Gayrimenkul’ün ve mevcut portföyü üzerinden ikinci el satış, kiralama ve danışmanlık hizmeti veren Tahincioğlu Holding iştirakidir.

Profesyonel yönetici kadrosu ve sektöründe uzman ekibi ile Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık;  şeffaf, tutarlı ve yenilikçiliği ilke edinen bir yönetim anlayışı ve müşteri odaklı bakış açısıyla ihtiyaçları tespit ederek talepleri en hızlı ve etkin şekilde yerine getirme amacını taşır.

Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık, gayrimenkul değerinin belirlenmesi için gerekli tüm teknik inceleme ve araştırmaları gerçekleştirerek piyasa koşulları ile birlikte, gayrimenkulün lokasyonu, konumu, vb kriterleri de göz önünde bulundurarak en uygun fiyat çalışmasını yaparak müşteriye sunar. En uygun koşullarda ve en güvenilir platformlarda alım satış ve kiralama işlemlerini gerçekleştirir.

Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık; dürüstlük, güvenirlik ve etiklik ilkelerinden ödün vermeden, sektörlerde yaratıcı, yenilikçi ve değer yaratan anlayışıyla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Aykut Celep

Genel Müdür

Pelin Bilimli

Kurumsal Satış ve Kiralama Müdürü

Gayrimenkul Danışmanlarımız


Kenan Gedik

Gayrimenkul Danışmanı

Barış Biramen

Gayrimenkul Danışmanı

Zehra Erbalta

Gayrimenkul Danışmanı